BURSA DESENLİ DUVAR YAPIMI

BURSA DESENLİ DUVAR YAPIMI

Bursa bahçe duvar yapımı ;üvenlik açısından gerekli algoritmaların uygulandığı desenli beton duvar yapımında ikinci planda önemli bir detayda duvarın estetik görselliğidir. Yapının özelliklerini bire bir yansıtacak şekilde motifler veya desenlerle kaplanabilen avlu duvarları sizlerin tercihine göre hazır beton teknolojisi veya geleneksel taş duvarların modern uygulamaları ile gerçekleştirilebilmektedir.

Hangi modelde olursa olsun duvarın sağlamlığı açısından mutlak surette temel çalışmasının yapılması gerekiyor. Bizlerle temas kurmanız halinde sağlıklı bir fiyat çıkarılabilmesini sağlayan ve inşaatın yapılacağı alanda ihtiyaç duyulan ölçülendirme ile fizibilite çalışması tarafımızdan ücretsiz bir şekilde gerçekleştirilmektedir.

En uygun fiyatları ve ödeme kolaylıkları ile firmamız yasal prosedüre göre hazırlanmış avlu duvar yapımında profesyonel teçhizat kullanmaktadır. Avlu duvar inşaatı için bizlere telefonlarımızdan veya eposta adresimizden ulaşabilirsiniz. Dilerseniz iletişim numaranızı bırakın biz sizi arayıp bilgilendirelim.